Zawartość

 1. SD Express zapewnia nowe prędkości Gigabyte dla kart pamięci SD 8.0

  SD Express zapewnia nowe prędkości Gigabyte dla kart pamięci SD 8.0

  Teraz karty SD osiągają maksymalną prędkość transferu 4 GB/s dzięki architekturze PCIe® 4.0.

  Stowarzyszenie SD ogłosiło dzisiaj, że specyfikacja SD 8.0 dla kart pamięci SD Express otrzymuje jeszcze szybsze prędkości transferu dzięki zastosowaniu popularnej specyfikacji PCI Express® (PCIe®) 4.0, która zapewnia maksymalną prędkość transferu danych wynoszącą prawie 4 gigabajty na sekundę (GB/s). Te pełnowymiarowe karty nadal korzystają z protokołu NVMe Express™ (NVMe™), umożliwiając zaawansowany mechanizm dostępu do pamięci. Jak zawsze karty pamięci SD Express ze specyfikacją SD 8.0 zachowują zgodność wsteczną.

  Read more...
 2. Zaskocz najbliższych idealnym prezentem…

  Zaskocz najbliższych idealnym prezentem… "Wielkimi krokami zbliża się koniec roku, za sobą mamy czas andrzejkowych spotkań i mikołajkowych prezentów, rozpoczęły się się przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku Myśli Pan nad prezentami dla Najbliższych, Rodziny i Przyjaciół, a może też nad prezentem dla Siebie lub biura… Unikalny prezent w postaci elektroniki użytkowej…" Read more...
 3. Telewizor w kieszeni

  Telewizor w kieszeni Podczas pandemii często zachodzi potrzeba przeglądu telewizji naziemnej w komórce, komputerze lub tablecie. Jest to szczególnie ważne podczas oglądania meczu Ligi Europejskiej lub Ligi Narodów. W tej chwili są zawsze pokazywane na innych kanałach popularne tańce lub konkursy piosenek. Read more...
 4. Termometr bezdotykowy na czoło dla 100% pewności

  Termometr bezdotykowy na czoło dla 100% pewności

  Bezdotykowy termometr na czoło - nowy model produkcji firmy Netum. To niezbędna rzecz w domu. Zdrowie naszych klientów jest kluczem zarówno do naszego wspólnego sukcesu oraz do całego społeczeństwa. W odpowiedzi na życzenia wielu naszych klientów rozszerzyliśmy naszą ofertę urządzeń przemysłowych. Teraz wraz z czytnikami kodów kreskowych, drukarkami paragonów i etykiet oferujemy bezdotykowe mierniki temperatury na podczerwień, tj. termometry (pirometry) elektroniczne.

  Read more...
 5. Testowe pliki dźwiękowe do odtwarzania wielokanałowego dźwięku zakodowanego AAC w przeglądarkach z HTML5

  Testowe pliki dźwiękowe do odtwarzania wielokanałowego dźwięku zakodowanego AAC w przeglądarkach z HTML5 Często nasi klienci mają problem, gdy zakupiony produkt nie spełnia ich oczekiwań podczas pierwszych testów. Najczęściej rozwiązuje się to poprzez zmianę ustawień z boku źródła sygnału lub w samym urządzeniu. Te testy pomogą zrozumieć sytuację i maksymalnie korzystać z naszych dekoderów audio. Read more...
 6. Google Chrome na Androida z najlepszą nowością od długiego czasu

  Google Chrome na Androida z najlepszą nowością od długiego czasu

  Google Chrome to bez dwóch zdań najpopularniejsza przeglądarka na świecie – zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Nikogo więc nie powinien dziwić fakt, że gigant z Mountain View nieustanie ją ulepsza.

  Read more...
 7. Gmail w końcu z ciemnym motywem na Androidzie 10 i iOS

  Gmail w końcu z ciemnym motywem na Androidzie 10 i iOS

  Coraz więcej aplikacji umożliwia użytkownikom zmianę interfejsu na ciemny. Dzięki temu możliwe jest nie tylko oszczędzanie baterii w urządzeniach wyposażonych w ekrany OLED, ale także ograniczenie negatywnego wpływu na wzrok – ciemny motyw zmniejsza nienaturalny dla oka, bardzo wysoki kontrast. Począwszy od 24 sierpnia taka opcja trafi również do Gmaila.

  Read more...
 8. Google usunęło ponad 80 groźnych aplikacji ze Sklepu Play

  Google usunęło ponad 80 groźnych aplikacji ze Sklepu Play

  Jak informuje portal o2.pl, Google usunęło ze swojego sklepu z aplikacjami aż 85 aplikacji. To efekt śledztwa dokonanego przez ekspertów z serwisu Trend Micro. Wśród popularnych aplikacji do robienia selfie, gier i innych programów, czaiło się niebezpieczne oprogramowanie.

  Read more...
 9. Przeprowadzanie inwentaryzacji przy pomocy skanera bezprzewodowego z pamięcią wewnętrzną.

  Przeprowadzanie inwentaryzacji przy pomocy skanera bezprzewodowego z pamięcią wewnętrzną.

  Czym jest inwentaryzacja? Chodzi o proces, składający się z następujących etapów:

  Read more...
 10. Własny kanał w DVB-T2 bez stosowania drogiego, profesjonalnego sprzętu.

  Własny kanał w DVB-T2 bez stosowania drogiego, profesjonalnego sprzętu.

  Własny kanał w DVB-T2 bez stosowania drogiego, profesjonalnego sprzętu.

  Read more...

Produkty 1-10 z 177

Pokaż na stronę
Napisz do nas