Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Pierwsze modele mini-komputerów miały niewielką wydajność i były zwykle używane tylko do surfowania po Internecie. Dzisiaj nettopy są wyposażone w więcej funkcji i możliwości. Wynika to z pojawienia się nowych technologii i ich wykorzystania w rozwoju mini PC.

Miniaturyzacja bez utraty funkcjonalnośc...

Czytaj więcej
Comments | Opublikowany w Przydatne informacje

Branża detaliczna rozwija się dynamicznie i intensywnie. Dlatego też nie ominęły ją innowacje technologiczne i nowe trendy techniczne. Do nich można śmiało odnieść pojawienie się szeregu nowych technologii wykorzystywanych w produkcji nowoczesnych modeli drukarek POS.

Te innowacyjne drukarki wyróżnia...

Czytaj więcej

Skanery kodów kreskowych.

2018-08-12 14:24:00

Proponowane przez rynek czytniki kodów kreskowych można podzielić na cztery grupy:

-Czytniki LED. To "pionierzy" wśród skanerów. Są tanie, trwałe i z odporną na wstrząsy obudową. Ale, skanować kod "może" tylko z idealnie płaskich powierzchni. A miejsce pracy powinno być dobrze oświetlone.

- Bezprzewod...

Czytaj więcej

 

Pracownik biura - Obsługa Sklepu Internetowego

Opis stanowiska pracy

VenBOX - - innowacyjne IТ technologie dla Waszego biznesu w rozsądnej cenie!

Nasze produkty to elektronika do automatyzacji handlu oraz użytku domowego sprzedawana najbardziej poprzez sklepy internetowe.

Jeśli jesteś osobą pasjonującą...

Czytaj więcej
Comments | Opublikowany w Oferty pracy

POS-terminal

2018-08-05 09:57:00

POS-terminal to komputer wyposażony w specjalistyczne oprogramowanie. Jest przeznaczony do automatyzacji pracy sieci handlowych. Ponadto takie urządzenia wykonują funkcje kasowe i zbierają informacje fiskalne niezbędne do optymalizacji procesu sprzedaży.

Nasza firma z przyjemnością oferuje modele ter...

Czytaj więcej

 

W każdym domu dzisiaj można spotkać wiele różnych rodzajów sprzętu. Może być jak i nowoczesne telewizory plazmowe tak i starsze modele odtwarzaczy DVD oraz centra muzyczne. Jeśli większość nowych urządzeń ma złącza HDMI i DVI, to nie mają ich urządzenia z poprzednich lat. Aby połączyć je w jeden sy...

Czytaj więcej

Budowa systemów multimedialnych nie zawsze odbywa się za pomocą klasycznych linii kablowych. Istnieją sytuacje, w których układanie kabla HDMI jest niemożliwe lub niepraktyczne. To właśnie dla nich powstały specjalne urządzenia przeznaczone do bezprzewodowej transmisji sygnałów HDMI - ekstenderów.

Gd...

Czytaj więcej

High Definition Multimedia interface to przetłumaczony z języka angielskiego interfejs multimedialny wysokiej częstotliwości. Spotykamy się z nim za każdym razem, gdy trzeba podłączyć się do monitora komputerowego lub telewizora. Pod względem fizycznym HDMI nie jest niczym niezwykłym. Ale w przeciwi...

Czytaj więcej
Comments | Opublikowany w Przydatne informacje

Pierwsze smart przystawki zostały zaprojektowane wyłącznie w celu wyposażenia przestarzałych modeli telewizorów w możliwości "podrasowanych" odbiorników telewizyjnych. Ale z biegiem czasu uzyskali znacznie więcej funkcjonalności, a dziś w tym małym pudełku kryje się cały świat informacji i rozrywki....

Czytaj więcej

Telewizja jest jednym z najpopularniejszych rodzajów mediów. Ale współczesnemu widzowi nie wystarczy oglądanie filmów i programów. Rozpieszczony przez możliwości internetu, nie wybiera prostego telewizora, ale "inteligentnego".

Koszt smart TV jest jednak tak duży, że nie każdy może pozwolić sobie na ...

Czytaj więcej
Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Napisz do nas