Nowoczesny tv-box łączy funkcje odtwarzacza multimedialnego i laptopa w jednym urządzeniu. Dzięki tej funkcji łatwo zmienia telewizor w komputer, udostępniając ogromną listę funkcji: od przeglądania dowolnych seriali do pracy w Internecie i gier. Zainstalowany na większości tych przystawek system operacyjny Android pozwala indywidualnie dostosować każde urządzenie, dodając różne aplikacje, w tym rozrywkę.

Komunikacja wideo za pomocą smart boksa jest łatwa i wygodna

Zaprojektowane, aby rozszerzyć funkcjonalność konwencjonalnego telewizora, wiele przystawek na Androida jest wyposażonych w wbudowane mikrofony i kamerę internetową. Obecność tych komponentów i dostęp do Internetu to dwa główne warunki ustanowienia łącza wideo. Jeśli są one obecne w wybranym modelu, możesz z łatwością wykonywać połączenia wideo z przyjaciółmi i krewnymi, gdziekolwiek się znajdują. Wszystko, co jest wymagane do tego:

• Zainstaluj aplikację Skype,

• zarejestruj się w nim lub wejdź na swój profil.

A potem wybierasz w kontaktach potrzebną Ci osobę, dzwonisz do niej i rozmawiasz przez wideo. Te same funkcje mogą mieć modele, które nie mają wbudowanej kamery. W tym przypadku kamera podłącza się do przystawki za pośrednictwem portu USB.