Z technicznego punktu widzenia nowoczesne kompaktowe boksy są dość progresywne. Ale przy praktycznym użytkowaniu mini-komputerów nie wszystko jest takie proste. Wiele z nich nadal ma pewne braki w oprogramowaniu, które należy rozwiązać. Do tej pory na rynku istnieją modele z procesorem Realtek, które nie mają dobrej jakości dźwięku HD, wyjście DTS nie działa i obecne są inne niedociągnięcia. Jedynym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest aktualizacja oprogramowania.

Co trzeba wiedzieć o instalacji nowego oprogramowania.

Firmy produkujące minikomputery nieustannie pracują nad ulepszeniem oprogramowania, wprowadzaniem poprawek i dopracowywaniem brakujących momentów. Dlatego nie jest trudno znaleźć nowe oprogramowanie, a jego instalacja jest całkowicie prosta.

Aby to zrobić, musisz mieć kabel USB A, który podłącza się do urządzenia, gdy zasilanie jest wyłączone. W takim przypadku należy nacisnąć i przytrzymać klawisz Download, aż narzędzie USB Burning Tool zobaczy urządzenie. Następnie wybierz plik oprogramowania układowego i kliknij przycisk Start. Po zakończeniu procesu program jest zamykany i tylko wtedy odłącza się kabel.