Różnorodne urządzenia, które są instalowane w reklamach i promocjach

Różnorodne urządzenia, które są instalowane w reklamach i promocjach

 Różnym urządzeniom stosowanym do montażu w reklamie i promocji, takich jakVideo Display Wall, Digital Signage, infokioski, dobrze wiadomo, jak ważne jest, aby mieć system, który jest odporny na wandali i userów a także mało wymagający do przerw w dostawach prądu, wahaniom temperatury itp. Przy dużej liczbie instalacji trudno jest zapewnić sprawne działanie takich urządzeń. Ale nasi klienci są mało zainteresowani obciążeniem inżynierów na linii. Zainteresowani są całodobową reklamą.

Oczywiście, aby osiągnąć to można nie tylko w przypadku urządzeń o odpowiednich parametrach i poziomie ochrony, ale z dodatkowymi urządzeniami, takimi jak UPS, kondensory i stabilizatory temperatury.

W środowisku inżynierów często słyszy się opinię, że taki sprzęt powinien być drogi, markowy, profesjonalny. Ale z mojego osobistego doświadczenia wiem, że nie zawsze tak jest.

    

Odtwarzacz multimedialny VenBOX HD Media Player ma już bogate doświadczenie instalacyjne w różnych obszarach i działa w większości przypadków przez całą dobę. Urządzenie zbudowane jest zgodnie z życzeniami naszych klientów, szczególnie gdy zasilanie jest włączone, odtwarzanie plików określonych w ustawieniach jest automatycznie aktywowane. Po wyłączeniu zasilania reklama zostanie automatycznie odtworzona po przywróceniu zasilania. Nie wymaga to żadnych dodatkowych działań.

     Urządzenie posiada ergonomiczny kształt, niewielkie rozmiary, metalowy korpus z dobrym radiatorem, dzięki czemu można go zamontować w dowolnym miejscu, które nie jest dostępne dla zwiedzających i nie przeszkadza zintegrowanym systemom użytkowników.

  Na liczne prośby naszych klientów przygotowaliśmy propozycję dla nowej generacji odtwarzacza multimedialnego - mianowicie, odtwarzacz multimedialny  VenBOX 4K iPlayer, który jest oparty na nowoczesnych technologiach Android. Ale o tym w następnym artykule.

 

Napisz do nas