Wielofunkcyjny Android TV BOX z systemem operacyjnym ANDROID po połączeniu z internetem zamieni telewizor w multimedialne centrum rozrywki. Dzięki temu możliwe będzie przeglądanie internetu, odbieranie poczty, granie w gry, oglądanie filmów i zdjęć oraz korzystanie z tysięcy darmowych aplikacji – a wszystko to w jakości Full HD. Do urządzenia można także podłączyć zewnętrzny dysk twardy, z którego odtwarzane będą liczne multimedia.

Wystarczy jedynie telewizor z wejściem HDMI by cieszyć się niezwykłymi możliwościami jakie daje Android TV BOX, który przekazuje pełną funkcjonalność systemu operacyjnego Android na ekran odbiornika. Podłączenie klawiatury i/lub myszy zwiększy komfort użytkowania, a uchwyt dołączony do zestawu pozwala na zamontowanie urządzenia bezpośrednio na obudowie telewizora, co ułatwia korzystanie szczególnie w przypadku rozmów wideo.

Dla fanów systemu ANDROID spod znaku zielonego robocika ważną informacją okaże się z pewnością w pełni funkcjonalny sklep Google Play – to stamtąd pobrać można zupełnie za darmo gry, czy aplikacje. W razie potrzeby możemy tam znaleźć także tapety na nasz pulpit oraz malutkie programy kompletnie zmieniające wygląd naszego systemu.


Jak to działa?

Podłącz Android TV Box do telewizora za pomocą kabla HDMI.
Połącz Android TV Box z bezprzewodową lub przewodową (RJ45) siecią domową z dostępem do internetu.
Przeglądaj internet, odbieraj pocztę, graj w gry, słuchaj muzyki, oglądaj filmy i zdjęcia oraz korzystaj z tysięcy darmowych aplikacji.