Wkrótce czekają nas święta: wszyscy będą zajęci otwieraniem prezentów i przygotowywaniem kolacji. Jednak, nie należy czekać, aż te dni nastaną, aby poczuć świąteczny  nastrój. Być może pamiętacie, w zeszłym roku na początku grudnia Google wypuścił aplikację Santa Tracker.

    Jeśli masz dzieci lub wnuki, które z niecierpliwością oczekują przyjazdu Świętego Mikołaja, Santa Tracker umożliwia śledzenie jego lokalizacji, co może tylko dodać radości i zabawy.

    Google Santa Tracker jest dostępny dla systemu Android, a także posiada zegar odliczający do momentu, kiedy Święty rozpoczyna swoją coroczną podróż. W aplikacji znajduje się gra, której akcja odbywa się  w wiosce, aktualizacji do androida i zdolność śledzinia podróży świętego Mikołaja na Android TV. Aplikacja jest bezpłatna dla Androida.

   

     Google twierdzi, że każdego dnia będzie dodawać nową grę, opcję, lub przygodę, która będzie dostępna do 24 grudnia. Tam będą mini gry komputerowe, dzieci mogą poznać proste sposoby kodowania, uzyskać szczegółowe informacje na temat akcji charytatywnych w sezonie i więcej. Rudolf i inne renifery będą dostępne dla dzieci, aby sprawdzić pogodę, zanim Mikołaj rozpocznie swoją drogę. Dzieci mogą podróżować nawet na biegun północy i jest nawet link na szeroki wybór programów właśnie w czasie Świąt i świątecznego ducha.
      Mimo, że Google udostępnił je na wielu platformach: Android Smartwatchach, smartfony i tablety, na telewizorze HDTV przy użyciu Google Chromecast, aplikacja Santa Tracker najbardziej zoptymalizowany dla systemu Android TV.
Jeśli Twój telewizor nie ma jeszcze wiarygodnych SMART-asystent - konsoli Android TV Box, nadszedł czas, aby zrobić sobie i swojej rodzinie noworoczny prezent.

W naszym katalogu produktów można kupić tv-konsolę na Android OS,

który obsługuje aplikację Santa Tracker i nie tylko.

Udanych zakupów wraz z VenSys.pl!