Ustaw kierunek malejący

Digital Signage z Android PC lub jak uzyskać tani, ale funkcjonalny odtwarzacz multimedialny.

Na dzień dzisiejszy multimedialne odtwarzacze cieszą się ogromną popularnością wśród firm w zakresie reklamy, HoReCa (Hospitality), sprzedaży detalicznej (Retail), biur podróży, aptekach i innych branżach, g...

Czytaj więcej

Sprzedawcy "Free TV" stracili odwołanie sądu do  zniesienia zakazu sprzedaży Android Box`ów

Giganci telewizji kablowej wygrali kolejne zwycięstwo w walce o sprzedaży Android TV Box`ów w Kanadzie. Federalny Sąd Apelacyjny w Montrealu szybko odrzucił odwołanie od nakazu zakazującego sprzedaż kontrowers...

Czytaj więcej

Czy PC od MeLE z najnowszą wersją Windows zwycięży?

MeLE Star Cloud PCG60 Plus to nowy PC z najnowszą wersją Windows, zasilany czterordzeniowym Intel X5-Z8300 Cherry Trail i wyposażony w port VGA. Czy to dobre urządzenie? Przeczytaj naszą recenzję MeLE Star Cloud PCG60 Plus, by się tego dowiedzieć.

Pr...

Czytaj więcej

Ubuntu ogłasza „koniec życia” wydania

Gdy wersja Ubuntu osiągnie "koniec życia" nie otrzyma żadnych dalszych aktualizacji, w tym krytycznych uaktualnień bezpieczeństwa. Gorąco zalecamy, by jak najszybciej zaktualizować system do najnowszej wersji Ubuntu.

Polecenie to pokaże dokładny stan systemu:

$ Ubu...

Czytaj więcej

Android box. Co to jest?

2014-05-06 10:21:55

Android Boxto jest małe pudełko elektroniczne, w środku którego są centralny i wideo procesorze, pamięci operacyjna i trwała, I/O Kanały, tuner telewizji naziemnej lub satelitarnej .

 Sercem tego systemu jest SOC ARM procesor jednej z czołowych tajwańskich firm AMLogic , Rockchip, MediaTek lub All...

Czytaj więcej
Ustaw kierunek malejący
Napisz do nas