Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Pierwsze modele mini-komputerów miały niewielką wydajność i były zwykle używane tylko do surfowania po Internecie. Dzisiaj nettopy są wyposażone w więcej funkcji i możliwości. Wynika to z pojawienia się nowych technologii i ich wykorzystania w rozwoju mini PC.

Miniaturyzacja bez utraty funkcjonalnośc...

Czytaj więcej

Branża detaliczna rozwija się dynamicznie i intensywnie. Dlatego też nie ominęły ją innowacje technologiczne i nowe trendy techniczne. Do nich można śmiało odnieść pojawienie się szeregu nowych technologii wykorzystywanych w produkcji nowoczesnych modeli drukarek POS.

Te innowacyjne drukarki wyróżnia...

Czytaj więcej

Skanery kodów kreskowych.

2018-08-12 14:24:00

Proponowane przez rynek czytniki kodów kreskowych można podzielić na cztery grupy:

-Czytniki LED. To "pionierzy" wśród skanerów. Są tanie, trwałe i z odporną na wstrząsy obudową. Ale, skanować kod "może" tylko z idealnie płaskich powierzchni. A miejsce pracy powinno być dobrze oświetlone.

- Bezprzewod...

Czytaj więcej

POS-terminal

2018-08-05 09:57:00

POS-terminal to komputer wyposażony w specjalistyczne oprogramowanie. Jest przeznaczony do automatyzacji pracy sieci handlowych. Ponadto takie urządzenia wykonują funkcje kasowe i zbierają informacje fiskalne niezbędne do optymalizacji procesu sprzedaży.

Nasza firma z przyjemnością oferuje modele ter...

Czytaj więcej

 

W każdym domu dzisiaj można spotkać wiele różnych rodzajów sprzętu. Może być jak i nowoczesne telewizory plazmowe tak i starsze modele odtwarzaczy DVD oraz centra muzyczne. Jeśli większość nowych urządzeń ma złącza HDMI i DVI, to nie mają ich urządzenia z poprzednich lat. Aby połączyć je w jeden sy...

Czytaj więcej

Budowa systemów multimedialnych nie zawsze odbywa się za pomocą klasycznych linii kablowych. Istnieją sytuacje, w których układanie kabla HDMI jest niemożliwe lub niepraktyczne. To właśnie dla nich powstały specjalne urządzenia przeznaczone do bezprzewodowej transmisji sygnałów HDMI - ekstenderów.

Gd...

Czytaj więcej

High Definition Multimedia interface to przetłumaczony z języka angielskiego interfejs multimedialny wysokiej częstotliwości. Spotykamy się z nim za każdym razem, gdy trzeba podłączyć się do monitora komputerowego lub telewizora. Pod względem fizycznym HDMI nie jest niczym niezwykłym. Ale w przeciwi...

Czytaj więcej

Pierwsze smart przystawki zostały zaprojektowane wyłącznie w celu wyposażenia przestarzałych modeli telewizorów w możliwości "podrasowanych" odbiorników telewizyjnych. Ale z biegiem czasu uzyskali znacznie więcej funkcjonalności, a dziś w tym małym pudełku kryje się cały świat informacji i rozrywki....

Czytaj więcej

Telewizja jest jednym z najpopularniejszych rodzajów mediów. Ale współczesnemu widzowi nie wystarczy oglądanie filmów i programów. Rozpieszczony przez możliwości internetu, nie wybiera prostego telewizora, ale "inteligentnego".

Koszt smart TV jest jednak tak duży, że nie każdy może pozwolić sobie na ...

Czytaj więcej

Nowoczesny tv-box łączy funkcje odtwarzacza multimedialnego i laptopa w jednym urządzeniu. Dzięki tej funkcji łatwo zmienia telewizor w komputer, udostępniając ogromną listę funkcji: od przeglądania dowolnych seriali do pracy w Internecie i gier. Zainstalowany na większości tych przystawek system op...

Czytaj więcej
Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Napisz do nas