Funkcje telefonii IP w handlu

Funkcje telefonii IP w handlu

Telefonia IP jest integralną częścią nowoczesnego handlu. Ułatwia rozwiązywanie wielu zadań i wiąże się z transferem danych przez określoną sieć, a nie przez przestarzałą linię telefoniczną. Może być zorganizowany w dowolnym miejscu dzięki stabilnemu połączeniu z Internetem.
Główne zalety telefonii IP to:

• demokratyczna cena;
• można skalować;
• duża pojemność;
• brak powiązania z jednym miejscem.

Prawidłowo zbudowany system IP pomaga oszczędzać. Za mniej pieniędzy użytkownicy otrzymują usługi identyczne z tradycyjnymi telefonami komórkowymi. Dzisiaj telefonia IP wybierana jest nie tylko przez duże sieci handlowe i firmy transportowe, ale także przez dostawców usług.
Do sprzętu IP, dzięki któremu realizowana jest organizacja sieci komunikacyjnej, stawia się wysokie wymagania. Powinien być wybrany zgodnie z zadaniami organizacji.
IP PBX to wielofunkcyjny system telefoniczny, który odbiera połączenia głosowe i wideo za pośrednictwem sieci IP. Użytkownik może wybrać usługę chmurową lub fizyczną IP PBX, jeśli jest taka potrzeba, które różnią się jedynie położeniem samego bloku.
Seria IP ATX ZX100 - jeden z popularnych modeli obsługujących do 16 jednoczesnych połączeń z analogowymi liniami telefonicznymi. Idealnie nadaje się do średnich firm i opiera się na architekturze x86.

Moduł FXO FXO-200 pomaga uaktywnić dodatkowe porty. Do tego możesz użyć map afiliowanych FXS lub FXO. Ten ostatni typ wysyła funkcję połączenia, która obsługuje dowolną standardową analogową linię telefoniczną.

Pochmurne centrale PBX rozwiązują wiele problemów, od nagrywania rozmów telefonicznych i kończąc na różnych statystykach. IP PBX zapewnia pełną kontrolę nad połączeniami firmowymi, a liczba jej oddziałów nie ma fundamentalnego znaczenia.
Telefon IP jest prawie identyczny z telefonem analogowym, ale jego funkcjonalność jest znacznie szersza. Łączy się z siecią LAN, przez którą odbywa się bezpośrednia interakcja z IP-PBX.
Do poziomu początkowego dopasuje się CooFone-D30. Podnosi produktywność i efektywność menedżerów średniego i wyższego szczebla. W innych modelach funkcjonalność jest znacznie większa.
Telefon IP pomaga oszczędzać energię elektryczną dzięki temu, że zasilanie pochodzi z sieci Ethernet. Pomaga śledzić status subskrybenta, szybko przekierowywać i przekazywać połączenia, a w razie potrzeby można do niego podłączyć zestaw słuchawkowy.

Napisz do nas