Korzystanie z domowego PC, laptopa na OS Windows, Linux, Mini PC z Androidem oraz iOS (Apple) do zarządzania kolekcjami plików audio i wideo stało się znacznie wygodniejsze wraz z pojawieniem się Kodi.

To oprogramowanie typu open source, które jest łatwe w konfiguracji i zawiera wiele użytecznych opcji, które umożliwiają korzystanie z komputera jako centrum multimedialnego.


Główne cechy i zalety KODI

Będąc uniwersalnym, wieloplatformowy odtwarzacz multimedialny może koordynować działanie kilku urządzeń za pośrednictwem sieci przewodowej i połączenia bezprzewodowego. 

Dlatego dziś Kodi jest niezmiennym elementem inteligentnego domu.

Graficzny interfejs programu sprawia, że jego użycie jest niezwykle proste i wygodne, umożliwiając przeglądanie plików graficznych bezpośrednio z archiwów (ZIP/RAR) znajdujących się na komputerze, Mini PC, Blu-Ray etc. lub w sieci.

Aktualna wersja programu obsługuje pracę z następującym oprogramowaniem:

- Linux;

- Windows;

- Android;

- Apple TV.

Jest przystosowany do użytku na urządzeniach dotykowych i ma wiele dodatkowych funkcji, w tym możliwość pobierania wideo z dowolnych witryn bezpośrednio na urządzenie, przesyłania muzyki i dodawania obrazów z Google.

Zaletami tego oprogramowania są:

- Profesjonalny i w pełni konfigurowalny interfejs;

- Wysoka szybkość działania programu, pomimo złożoności grafiki;

- Darmowe korzystanie;

- Możliwość sterowania za pomocą tabletu lub smartphonea.

Jeśli jeszcze nie masz tego app, pośpiesz się, aby go zainstalować, żeby cieszyć się prostym dostępem do całej biblioteki multimediów i plików audio na wszystkich urządzeniach mobilnych online.