LCD deska do notatek i rysowania

Współczesną młodzież trudno zaskoczyć nowymi elektronicznymi nowinkami. Jeszcze z urodzenia zaczynają korzystać się tabletami, telewizorami, później komputerami i telefonami.

Ale w tych postępach jest również regres, dla tego że dzieciaki teraz mniej piszą rękami, mniej zapamiętują liczby i teksty od czego cierpi pamięć.

Chciałoby się zaproponować innowacyjny produkt, który będzie przydatny nie tylko dla dzieci z wszystkich grup wiekowych począwszy od pierwszych lekcji pisania, ale i dorosłych.

A mianowicie deska, która jest odpowiednikiem deski do pisania, ale w oparciu o określone technologie elektroniczne. Będzie ona przydatna zarówno dla użytkownika domowego, dla szkół wszystkich szczebli oraz dla biznesu będzie bardzo użyteczna. Spędzasz seminaria i konferencje, częste spotkania z pracownikami twojej firmy lub z klientami – w tym przypadku to jest dokładnie to, czego potrzebujesz. Muzea, wystawy i prezentacje będą wyglądać bardziej innowacyjne z taką deską do notatek. 

Domowy użytkownik będzie bardzo zadowolony, dlatego, że dziecko już od najmłodszych lat nauczy się pisać, a kochana mama i żona będzie zostawiać zabawne i przyjemne notatki, w stylu "browar w lodówce, kochanie " :-)

Głównym przeznaczeniem tego urządzenia jest wyświetlanie i przechowywanie obrazu, które odbędą się w prowadzeniu specjalnym markerem na ekranie. Przy czym jedno z najważniejszych wymagań - to zużycie energii, wymiary i waga. Jednej małej baterii starczy Państwu na rok korzystania z urządzenia. Obraz widoczny nawet pod dużym kątem i w słonecznych promieniach. Waga urządzenia nie więcej niż ... gram.

Teraz są dostępne do przedzamówienia urządzenia z 8 i 12", ale w niedalekiej przyszłości będą dostępne duże rozmiary, a mianowicie 24 i 54", które mają duży popyt w szkołach i nie tylko.

Takie urządzenie kosztuje tylko wziąć do ręki i oddać go już się nie chce!

Miłych wpisów i zabawnych rysunków!