Audytoria do prowadzenia forów biznesowych lub biznesowych spotkań nasycone są nowoczesnym sprzętem wielofunkcyjnym i zaawansowaną elektroniką, które łączą się w złożony kompleks. Urządzenie to umożliwia korzystanie z najnowszych technologii multimedialnych, dzięki czemu prezentacje są znacznie prostsze do przeprowadzania, co sprawia, że są one bardziej interesujące i efektywne.

Możliwości komunikacji biznesowej z HDMI + VGA Matrix rozszerzają się

Dziś, aby zautomatyzować sale konferencyjne, wykorzystuje się różne urządzenia, wybierając które, należy wziąć pod uwagę możliwość wspólnego działania poszczególnych urządzeń. Osiągnąć produktywne spotkania i zmniejszyć liczbę kabli pomoże HDMI + VGA Matrix. Ważną rolę w wyposażeniu sali konferencyjnej odgrywają:

- przełączniki;
- przełączniki macierzy;
- matrycy (Matrix).

Urządzenia te łączą splittery i przełączniki, które mogą przełączać sygnał wideo w dowolnej kombinacji. Oznacza to obecność dużej liczby złączy wejściowych i wyjściowych. Jednym z powszechnie używanych portów są:

- HDMI - interfejs multimedialny o wysokiej rozdzielczości;
- VGA - logiczna macierz grafiki wideo.

Korzystając z Matrycy, można łatwo rozwiązać problem komunikacji między nimi i stworzyć obraz wysokiej jakości na dowolnym monitorze lub projektorze.