Modele użytkowania terminala Rongta AP02

 Aby zautomatyzować handel i sektor usług, opracowano i dzisiaj produkuje się specjalny sprzęt. Jednym z jego przedstawicieli jest terminal Rongta AP02 z wbudowaną drukarką termiczną. Zaprojektowany, aby wyposażyć punkty sprzedaży za pomocą specjalnego oprogramowania, pomaga zminimalizować błędy, sprawiając, że proces obsługi klienta jest tak szybki i wygodny, jak to tylko możliwe.

 Zastosowanie terminala POS w handlu

Starając się sprzedać swoje towary tak szybko, jak to możliwe, producenci często organizują targi. Odbywają się na specjalnie wyznaczonych miejscach, nie pozwalają na korzystanie ze stacjonarnego sprzętu. Godnym zastępstwem jest terminal Rongta AP02. Wspierany technologiami bezprzewodowymi (GSM 2G / 3G, Wi-Fi, Bluetooth, GPS) jest idealnym rozwiązaniem dla handlu poza firmą.

Wbudowana w urządzeniu kamera 2 MP ułatwia odczyt kodów QR, zapewniając szybkie i wygodne płatności za towary lub usługi. Obecność drukarki termicznej w konfiguracji urządzenia umożliwia nie tylko odczyt informacji, ale również drukowanie etykiet zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Dodatkową zaletą terminali tej marki jest bateria na 6000 mAh. Duża pojemność źródła zasilania sprawia, że korzystanie z urządzenia w otwartych przestrzeniach jest wygodne i wystarczająco długie.

 Używanie Rongta AP02 w transporcie

Kompaktowe wymiary terminala sprawiają, że jest wygodny w użyciu i zapewnia mobilność personelu. Dlatego takie urządzenia są szeroko stosowane w dziedzinie usług transportowych. Można ich używać:

● w taksówce do rozliczeń z pasażerami,

● w transporcie publicznym,

● w centrach logistycznych.

Dzięki terminalowi Rongta AP02 wyposażonemu w duży wyświetlacz można wygodnie korzystać z operacji kasowych i rozrachunkowych w autobusach miejskich, trolejbusach, a także w kolejach podmiejskich.

Plastikowa obudowa urządzenia niezawodnie chroni ją przed agresywnymi wpływami środowiska, uszkodzeniami mechanicznymi i umożliwia użytkowanie nawet w niesprzyjających warunkach. Producent gwarantuje, że urządzenie będzie działać poprawnie, nawet jeśli spadnie z niewielkiej wysokości. Dlatego terminale Rongta są najlepszym wyborem do rozliczeń finansowych w punktach sprzedaży z dala od biura i podczas świadczenia usług na miejscu u klienta.

Napisz do nas