Firma Bixolon (Korea Południowa) - czołowy światowy producent niezawodnych i innowacyjnych współczesnych drukarek stacjonarnych oraz mobilnych (przenośnych). Linia produktów obejmuje drukarki paragonów termiczne, drukarki etykiet i drukarki paragonów mobilne dla handlu, gastronomii i hoteli, firm produkcyjnych, ochrony zdrowia i logistyki.

POS-drukarka Bixolon SRP-150 została stworzona w 2012 roku i do dziś jest bardzo popularna wśród drukarek segmentu budżetowego ze względu na doskonały wskaźnik "jakości do ceny".

 

Spójrzmy na główne przewagi konkurencyjne Bixolon SRP-150:

1. Wbudowana automatyczna obcinarka typu gilotyna. Przyspiesza pracę personelu, ponadto, ma długotrwałe stosowanie - ponad 1 mln obcięć.

2. Wbudowany zasilacz. Połączenie drukarki do prądu jest proste, potrzebuję tylko kabla sieciowego bez plątaniny kabli i połączeń, co jest bardzo wygodne dla instalacji i eksploatacji urządzenia.

3. Wysoka szybkość druku - 70 mm/s.

4. Bardzo cichy mechanizm druku.

5. Możliwość drukowania kodów kreskowych rozszerza zastosowanie drukarki termicznej w aplikacjach, które wymagają uwierzytelnienia użytkownika.

6. Możliwość zmiany gęstości druku informacje graficznej oraz tekstowej.

Dowiedzieć się więcej szczegół oraz pełnej specyfikacji drukarki paragonów zakupu Bixolon SRP-150 można w naszym sklepie internetowym. Nasi sprzedawcy są zawsze gotowi pomoc w doborze najlepszego rozwiązania dla Twojej firmy.

                                                                            Zapraszamy na zakupy z VenSYS!