W nasz czas z każdym dniem coraz więcej i więcej ludzi przyznają to, że czas – najcenniejsze w życiu, za który każdy gotowy zapłacić jakąkolwiek sumę. Właśnie dlatego dziś porozmawiamy o tym, jak można wykorzystywać czas racjonalnie,przy pomocy interaktywnych kiosków.

Nawiązując do licznych badań i przesłuchań, można z pewnośćą powiedzieć, że współczesny konsument oddaje przewagę samoobsłudze, nie ważnie czy to sklep, restauracja, bank, szpital albo prosto podróż. Wszyscy znamy co znaczy kolej w porcie lotniczym albo przy rejestracji w hotelu. Dlatego proponuję waszej uwadze decyzje, które pomogą wam zrobić swój biznes wygodniejszym i szybszym dla waszych klientów co z kolei doprowadzi do stworzenia albo umocnienia imienia waszej kompanii na rynku jak takiej, która śledzi za nowościami i niepokoi się o swoich konsumentach.

Z stworzeniem nowych urządzeń, które mogą podłaczać się do Internetu, z każdym dniem ilość potencjalnych użytkowników Wi - Fi rośnie coraz szybciej i szybciej. Statystyka pokazuje, że na daną chwilę w świecie istnieje blisko 180 000 Wi - Fi hot spotów, czyli miejsc gdzie możecie wykorzystywać tę usługę. Dlatego kioski, ustalone w restauracji albo hotelu mogą być doskonałą decyzją pod względem kontroli dostępu do bezprzewodowej sieci. Na przykład, użytkownik rozlicza się z kioskiem przy czym otrzymuje haslo do sieci Wi - Fi. Więc, potraficie kontrolować użycie Internetu. Poza tym to posłuży doskonałą reklamą dla waszego zakładu, co zwiększy wasze dochody.

Inny wariant użycia kiosków - to ich ustawienie na terytorium parkowania, na przykład, koło restauracji, hipermarketu, hotelu i tak dalej. Czyli mamy pełną automatyzację kontroli opłaty biletów parkingowych, a zwłaszcza w godziny pik. Kiosk może w całości kontrolować czas pobytu maszyny na parkingu i słuszność rozliczenia z klientem.

Duże przedsiębiorstwa, u których bardzo dużo współpracowników, przy czym oni dosyć często zmieniają się, również potrafią znaleźć rozwiązanie tego problemu. Ustawienie kiosku, za pomocą którego można będzie wypełniać ankiety zatrudnienia, znacznie zwiększy wydajność pracy co zresztą zwiększy wasz dochód.

Dosyć często zwiedzający popadają do takich sytuacji, kiedy, na przykład, w supermarkiecie albo handlowym centrum, nabywca nie może zorientować się i znaleźć potrzebny jemu towar. Naprawdę to bardzo poważny problem, ponieważ wy nie otrzemujecie swoje pieniądze, nie patrząc na to że on chce kupić wasz produkt albo skorystać z waszych usług nie morze tego zrobić. Kioski również mogą być informacyjnym centrum, które daja konsumentowi całą potrzebną jemu informację : wskazania, charakterystyki produkcji a także rozkład waszego sklepu albo działu (wydruk karty również jest możliwy).

W dużych rozrywkowych kompleksach można ustalić dotykowe kioski, które nadadzą zwiedzającym konieczną poradniczą informację : o koszcie usług, lokalizacji gier, dodatkowych serwach, kontaktowych osobach i tak dalej

Tak samo interaktywne kioski mogą wykorzystywać się jak automatyzowane foto-studia. Czyli, w jakikolwiek moment wasz klient będzie mógł zwrucić się w celu druku fotografii z nośnika informacji, albo nawet zrobić foto na miejscu. To bardzo wygodnie ponieważ wam nie należy śledzić za całym procesem, przeprowadzać rutynę pracę.

Jeśli chcecie zrobić swoją restaurację pociągającą dla zwiedzających, a atmosferę mniej napiętą, kiosk, wykorzystany w jakości music, - box, może wam w tym pomóc. On może być ustalony praktycznie w jakimkolwiek punkcie sali, tak żeby każdy chętny mógł zamówić piosenkę (wybór jest bardzo duży, ponieważ poszukiwanie muzyki wykonuje się przez internet).

Czasami zdarza się tak, że zza braku czasu nie możecie, na przykład, pokłaść pieniądze do banku na swoje konto osobiste. Teraz i ten problem można rozwiązać za pomocą interaktywnych kiosków. Możecie w jakąkolwiek pore podejść do terminalu który jest czymś podobnym do bankomatu, tylko z dużymi możliwościami. Prosto przeprowadzacie kartą (więc identyfikujecie siebie) bankową, potem bierzecie specjalną kopertę, wkładacie do jego swoje pieniądze albo czek, opuszczacie kopertę - i wszystko. Przez parę godzin wasze pieniądze będą u was na rachunku.

Dziś, kiedy użycie kiosków samoobsługi przechodzi etap kolosalnego wzrostu, nasza kompania, wykorzystując najnowsze technologie, dedykuje cały swój czas po to, żeby klienci byli zabezpieczone innowacyjnymi rozwązaniami, pewnym i wygodnym serwisem.