Telewizory Ultra High Definition 4K

Telewizory Ultra High Definition 4K

Telewizory Ultra High Definition 4K coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Chociaż telewizja cyfrowa w tej rozdzielczości nie jest jeszcze nadawana, dla właścicieli odtwarzaczy Blue Ray już stała się realnością. A na stronach przestrzeni internetowej filmy i programy telewizyjne w jakości UHD 4K, pojawiają się coraz częściej.

Profesjonalną sferę reklamy i Digital Signage również nie ominął postęp. Dlatego przygotowaliśmy nowy odtwarzacz multimedialny, który poradzi sobie z prawie wszystkimi formatami wideo, audio, obrazków i zdjęć. Podobnie jak w poprzednim modelu, głównym celem przy tworzeniu produkt była niezawodność, nieprzerwane działanie przez całą dobę i ochrona przed niewłaściwymi działaniami operatorów (fool Protection) https://uk.wikipedia.org/wiki/Захист_від_дурня

Nowy model odtwarzacza multimedialnego opiera się na najbardziej zaawansowanej platformie SOC, a mianowicie architekturze RISC architektury Cortex A53. Jako system operacyjny wybrano system Android, ponieważ pozwala tworzyć różnorodne aplikacje. Ośmiordzeniowy procesor wraz z czterordzeniowym procesorem graficznym poradzi sobie nawet w najbardziej nowoczesnych kodekach takich jak HEVC (H.265) w jednym rdzeniu. Obsługiwane są również H.264, MP4, VP8, VC-1, H.263, Real. Urządzenie dekoduje również filmy stereoskopowe o rozdzielczości do 4K i do 120 cl / sek.

Dzięki zastosowaniu wyspecjalizowanego oprogramowania udało się osiągnąć optymalny stosunek ceny do jakości. Teraz odtwarzaczem multimediów można zarządzać w pełni zdalnie, co pozwala dostawcom usług oszczędzać na zasobach pracy.

Więcej specyfikacji technicznych można znaleźć na stronie produktu.

Napisz do nas