System wezwania kelnera i personelu - to system wezwania, przeznaczony dla szybkiego, jakościowego, regularnego, dystansowego radia wezwania obsługi w szpitalach, nocnych klubach, VIP salach, hotelach, kasynie,rozrywkowych centrach, restauracjach, kawiarniach i barach.

Bezprzewodowy system wezwania kelnera i personelu jest zwłaszcza potrzebny dla zakładów, gdzie nie ma możliwości wizualnej kontroli wszystkich stolików; zakładów, co ma letnie stoliki, kilka sal, gabinetów, kabin, wielostopniowych zakładów, przyciemnionych sal i tak dalej.

Funkcjonalna wygoda Systemu wezwania kelnera i personelu polega na tym, co pozwala obsługiwać gości na wyższym poziomie,co pozwala nam do obsługi gości na najwyższym poziomie, ponieważ nie muszą już czekać na podejście pracowników, trzeba tylko kliknąć na radio - przycisk wezwania kelnera i personelu- wezwanie natychmiast będzie przyjęte obsługą. Użycie tego systemu pomoże zapewnić szybki i jakościowy serwis.

Zasada pracy systemu:

System przyjmuje radiowezwania od indywidualistycznych małogabarytowych radionadajników (przycisków wezwania kelnerów i personelu), rozpoznaje kod,odzwierciedla numer przesyłowego urządzenia i wydaje dźwiękowy sygnał.

System wezwania kelnerów i personelu składa się z:

  • stacjonarnego odbiornika (tablica świetlna)
  • pagera (przenośny)
  • przycisków wezwania kelnerów albo personelu
  • pilota administratora albo kucharza
  • repeatera (wzmacniacza)
  • zasilacza

Jeśli są Państwo zainteresowani w "Bezprzewodowy system wezwania kelnerów i personelu" prosimy o kontakt przez wygodny dla was sposób podany na stronie "Kontakt". Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i przeprowadzić konsultacje.