Instalacja i konfiguracja polskich wtyczek do oglądania telewizji online

More Views

Oceń ten produkt jako pierwszy

50,00 zł

Dostępność: W magazynie

Telewizja online staje się realną alternatywą dla telewizji cyfrowej, dlatego wielu operatorów już teraz oferuje dostęp do kanałów przez Internet.

SKU: [polska-wtyczka-online-tv]

Telewizja online staje się realną alternatywą dla telewizji cyfrowej, dlatego wielu operatorów już teraz oferuje dostęp do kanałów przez Internet.

Już od jakiegoś czasu bardzo dużą popularnością cieszy się telewizja oglądana przez Internet, zwana również telewizją internetową lub telewizją online. Wielu operatorów cyfrowych oferuje w ramach swoich usług możliwość oglądania wybranych kanałów czy programów telewizyjnych za pośrednictwem Internetu.

Jednak wielu użytkowników Android Boxów lub Mini PC z OS Windows mają problemy z instalacją i konfiguracją wtyczki do oglądania polskiej telewizji online. Istnieje wiele przyczyn pojawianie się tego problemu.

Ta propozycja jest rozwiązaniem tego problemu – nasza firma oferuje profesjonalną instalację i konfigurację wtyczki dla oglądania telewizji internetowej. Używamy tylko oficjalne oprogramowanie, które gwarantuje doskonałą pracę Państwa urządzenia.

Usługa jest dostępna jak dla naszych urządzeń tak również i dla urządzeń z których Państwo już korzystają się. O szczegóły zapewnienia usługi prosimy o kontakt za pośrednictwem naszej strony, drogą mailową lub o kontakt telefoniczny. 

Informacje dodatkowe

Kod kreskowy EAN Nie
Memory 1GB DDR3
I/O Nie
Media format -
Other formats Nie
Inne Nie
Aplikacje Nie

Recenzje klientów

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość
Dostawa
Cena
Zalety

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Napisz do nas