KODI - FAQ

28.03.2017

1. Co to jest KODI?

KODI jest wolnym i darmowym odtwarzaczem multimedialnym opracowanym przez Fundację KODI. KODI jest dostępny dla wielu systemów operacyjnych i platform sprzętowych. Odtwarza cyfrowe media. TV (na żywo i nagrane), filmy, inne wideo, muzyka, podcasty, zdjęcia, pokazy slajdów. Tego typu soft.

2. Jaką prędkość Internetu potrzebuję?

Potrzebujesz stabilnego połączenia internetowego o prędkości 3-6 megabitów na sekundę. Im szybciej prędkość internetu, tym lepsza jakość będzie dostępna do oglądania. Szczególnie podczas oglądania programów HD. Możesz przetestować prędkość połączenia internetowego na stronie www.speedtest.net

3. Powinienem używać wifi lub kabla?

Ogólnie, przewodowe połączenie jest zawsze najlepszym wyborem, ponieważ bezpośrednie połączenie nie ulega zakłóceniom, z którymi są związane połączenia przez Wi-Fi. Szybkość bezpośredniego połączenia kablowego jest zawsze szybsza niż połączenie Wifi.

4. Co ja mogę stremować z tym boxem?

TV Boxy odtwarzają tysiące wideo, w tym nowe filmy, programy telewizyjne na żywo, sporty na żywo, kanały filmowe, oglądanie online w Internecie i tysiące kanałów radiowych.

5. Czy są miesięczne subskrypcje lub ukryte płatności?

Jest to jednorazowa opłata za sam Box, nie ma abonamentu.

6. Muszę skonfigurować lub ustawić TV box?

Nie! Nie trzeba niczego instalować, wystarczy podłączyć i grać.

« Powrót
© Developed by CommerceLab
Napisz do nas