Bezprzewodowy skaner kodów kreskowych NETUM C750

SKU
NT-C750
475,30 zł
W magazynie

Przenośny bezprzewodowy skaner kodów kreskowych 1D i 2D (QR) z interfejsami Bluetooth, radiowym 2.4GHz oraz po kablu USB dla iPada, iPhone'a, Androida, tabletów lub komputera PC.

Bezprzewodowy skaner kodów kreskowych NETUM C750 jest do kupienia w przyrostach co 1

Przenośny bezprzewodowy skaner kodów kreskowych 1D i 2D (QR) z interfejsami Bluetooth, radiowym 2.4GHz oraz po kablu USB dla iPada, iPhone'a, Androida, tabletów lub komputera PC.

Niezawodny i łatwy w użyciu skaner, który umożliwia dokładne i szybkie odczytywanie i zapisywanie danych w celu ułatwienia inwentaryzacji, przyjęcia lub wydania towaru.

Ma zintegrowany wysokowydajny procesor z płytą dekodującą, łącząc wysoką szybkość dekodowania, wysoką dokładność i wysoką odporność na przeszkody w jednym urządzeniu. Skaner może łatwo odczytać kody kreskowe na papierze, ekranie i innych powierzchniach.

Duża pojemność pamięci może zapamiętać do 2000 kodów kreskowych, co pozwala zapisać dane przed przenoszeniem na komputer i ułatwia śledzenie zapasów w magazynie.

Miniaturowy design, solidna i wygodna konfiguracja sprawiają, że nadaje się do różnych zastosowań.

  • Znakomita zdolność dekodowania (1D/2D)

- Ten bezprzewodowy skaner kodów kreskowych jest wyposażony w zaawansowany czujnik CMOS, który może łatwo przechwytywać 1D / 2D, QR / PDF417 / Data Matrix, itp.) Odczytuje kody kreskowe z papieru i ekranu, takiego jak: monitoru komputera, smartfonu lub tabletu.

  • Mini skaner kodów kreskowych 3 w 1

- obsługa połączenia Bluetooth, bezprzewodowy 2.4G i przewodowy USB: Połączenie Bluetooth: Połącz skaner z urządzeniem za pomocą technologii Bluetooth; Połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz: podłącz skaner do urządzenia za pomocą adaptera USB; Połączenie przewodowe: podłącz skaner do urządzenia za pomocą kabla USB. W trybie przewodowym użytkownicy mogą skanować kody kreskowe podczas ładowania.

  • Dwa tryby pracy:

- tryb natychmiastowego wysyłania/tryb przechowywania. Wewnętrzna pamięć offline obsługuje do 100 000 kodów kreskowych w trybie offline. Skanuj i przechowuj kody kreskowe z dala od odbiornika, a następnie aktualizuj dane na swoim urządzeniu, gdy będziesz w zasięgu transmisji bezprzewodowej.

  • 3 tryby wyzwalania

- skanowanie ręczne i automatyczne wykrywanie skanowania i skanowanie ciągłe. Bateria 1200 mAh zapewnia 20 godzin ciągłego skanowania bez użycia rąk, bez naciskania przycisku w celu zwiększenia wydajności.

  • Kompatybilny system operacyjny

- łatwe połączenie z laptopem, komputerem PC, telefonem komórkowym, tabletem, iPhonem, iPadem, POS. Pracuje z Windows XP/7/8/10, Linux, Mac OS, Android OS, iOS.

 

Producent Netum
Waga 0.070000
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Icon Etykieta Opis Rodzaj Rozmiar Pobierz
pdf User Guide of Netum C-Series (Models C740,C750, C990) pdf 1.9 MB Pobierz
Napisz do nas