Nowość w ofercie firmy VenSYS!

Nowość w ofercie firmy VenSYS!

Już w następnej dostawie będzie dostępny TV Box -  KM8P! Głównymi zaletami są jego potężny procesor Amlogic S912, specjalna obudowa, która nie pozwala... 

Już w następnej dostawie będzie dostępny TV Box -  KM8P! Głównymi zaletami są jego potężny procesor Amlogic S912, specjalna obudowa, która nie pozwala urządzeniu przegrzewać się jak i również dostępna cena i inne.

Ten mały Boks łatwo odtwarza wideo w rozdzielczości 4K. Na urządzenie jest zainstalowany wielofunkcyjny system operacyjny Android 6.0, co pozwala na jego wygodne i przyjemne wykorzystanie. Kilka szczegółów dotyczące KM8P:

1) Mały i wygodny

Poczuj wizualny przypływ potężnego streamingu z KM8P!
Ten odtwarzacz mediów strumieniowych jest wyposażony w Android 6.0 OS, i jest napędzany przez Amlogic S912, zawiera procesor octa-core, który może osiągnąć prędkość do 2.0GHz. Oglądaj filmy, programy telewizyjne i zdjęcia w oszałamiającej ultra wysokiej rozdzielczości 4K

2) Cechy: 

Amlogic Octa-core ARM Cortex A53
Amlogic S912, który jest wysokowydajnym octa-core 64bit chipsetem który jest znany maksymalną prędkością do 2,0 GHz, jak również Mali-T820MP3 GPU, konfiguracja jakości zapewnia Ci ultraszybkiego prędkości i zawodowej zdolności przetwarzania graficznego. 

3) Android 6.0 OS


Działa na Android 6.0, który jest stabilny w użyciu. Można podłączyć do świata treści i rozrywki w domu z Box`a. 

4) 4K Ultra HD


Więcej pikseli oznacza lepszą jakość obrazu i większą jego szczegółowość. Filmy wyświetlane na ekranie 4K będą wyglądać bardziej realnie niż HDTV czy obraz z płyt Blu-ray.

5) Wsparcie Kodi 17.0


Z preinstalowanym Kodi 17.0, możesz swobodnie oglądać filmy bez żadnych opłat i ograniczeń. Takie aplikacje jak YouTube, Google Play Sklep mogą powodować cię do pobrania darmowych filmów i innych aplikacji.

Zapraszamy również do naszych pozostałych aukcji! Na pewno znajdziemy urządzenie odpowiednie to twoich potrzeb! Jesteśmy najlepsi tylko dla Ciebie. Z poważaniem, zespół firmy VenSYS.

Napisz do nas