VenSYS - innowacyjne IТ technologie dla Waszego biznesu!

VenBOX Sp.z o.o.

ul.Młynarska 25, lok. U2
01-175, Warszawa

+48 (22) 2502292

sales@vensys.pl

Firma VenBOX zaczęła swoją działalność w Polsce od 2008 roku i od tego czasu osiągnęliśmy duży sukces. Jesteśmy w pełni profesjonalną i legalnie prosperującą firmą.

Zaczynaliśmy jako diler techniki elektronicznej POS dla automatyzacji przedsiębiorstw handlowych, restauracji i barów od renomowanych światowych producentów. W ciągu kolejnych lat rozszerzyliśmy asortyment o elektronikę RTV zarówno biurowego i domowego użytkowania.

Elektroniką zajmujemy się zawodowo od wielu lat, jesteśmy bezpośrednim importerem i mamy duże doświadczenie oraz odpowiednie wykształcenie.

W chwili obecnej jesteśmy producentem elektroniki użytkowej pod własnym znakiem firmowym VenBOX.
Oferujemy atrakcyjne nowoczesne produkty w najlepszych cenach na rynku. Dla partnerów stałych proponujemy najlepsze warunki i zniżki.
Na rynku działamy stosunkowo krótko jednak mamy już spore doświadczenie i rzeszę stałych i zadowolonych klientów. Wyróżniamy się profesjonalizmem, indywidualnym podejściem do klienta i zawsze dokładamy największych starań aby nasi kontrahenci byli w pełni usatysfakcjonowani z przeprowadzonych u nas zakupów.
Za główne cele stawiamy sobie jakość oraz bezkonkurencyjne ceny usług i towarów.

Napisz do nas
Search engine powered by ElasticSuite