Termometr bezdotykowy na czoło dla 100% pewności

Termometr bezdotykowy na czoło dla 100% pewności

Bezdotykowy termometr na czoło - nowy model produkcji firmy Netum. To niezbędna rzecz w domu. Zdrowie naszych klientów jest kluczem zarówno do naszego wspólnego sukcesu oraz do całego społeczeństwa. W odpowiedzi na życzenia wielu naszych klientów rozszerzyliśmy naszą ofertę urządzeń przemysłowych. Teraz wraz z czytnikami kodów kreskowych, drukarkami paragonów i etykiet oferujemy bezdotykowe mierniki temperatury na podczerwień, tj. termometry (pirometry) elektroniczne.

Jest to nowy model produkcji znanej na całym świecie firmy Netum, dlatego stanie się niezbędnym urządzeniem zarówno w placówkach medycznych, jak i biurowych i domowych, szczególnie w dzisiejszy czas epidemii koronawirusa. Teraz możesz zmierzyć temperaturę za 2-4 cm bez dotykania ciała lub przedmiotu.

Pomiar odbywa się w ciągu 1-2 sekundy i odpowiada całkowicie wskazaniami termometru rtęciowego. Bezkontaktowa technologia na podczerwień odczytuje dane z czoła bez kontaktu fizycznego, co zapobiega infekcji krzyżowej między wielu ludźmi. Kolejną zaletą takich termometrów jest możliwość pomiaru temperatury żywności, wody, powietrza i przedmiotów.

  • pomiar bezdotykowy
  • pamięć
  • powiadomienia głosowe i ich wyciszenie
  • podświetlenie i jego wyłączenie
  • automatyczne wyłączanie.
Produkty powiązane
Napisz do nas