Zaskocz najbliższych idealnym prezentem…

Zaskocz najbliższych idealnym prezentem… "Wielkimi krokami zbliża się koniec roku, za sobą mamy czas andrzejkowych spotkań i mikołajkowych prezentów, rozpoczęły się się przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku Myśli Pan nad prezentami dla Najbliższych, Rodziny i Przyjaciół, a może też nad prezentem dla Siebie lub biura… Unikalny prezent w postaci elektroniki użytkowej…"Dziękujemy za odwiedziny naszego sklepu internetowego. Kończący się rok 2020 jest rokiem bardzo specyficznym, na którym ogromny wpływ wywarła trwająca pandemia wywołana COVID-19. Prace zdalne – „home office”, ograniczenia w kontach z przyjaciółmi, znajomymi… Jednak już wkrótce z nowymi siłami i nadzieją wejdziemy w Nowy 2021 Rok.

 

MiGica PT360 DVB-T2 tuner TERAZ jesteś TU… i czytasz ten artykuł… Dlatego zapytam się Ciebie: W czym mogę pomóc? Co potrzebujesz? Czego poszukujesz? Poszukujesz prezentu? To może coś dla domu? Mini PC – mały, cichy a wydajny przeznaczony nie tylko dla gier. Media odtwarzacze, TV BOX’y… Mobilny Tuner DVB-T MyGICA, mały zgrabny tuner, które umożliwi oglądanie telewizji wczasie podróży – może być oryginalnym prezentem. A może, coś dla biura? U nas znajdziesz odpowiedź na swoje potrzeby. Zarówno dla małego biura jak i dla firmy produkcyjnej, gastronomii i firm ewentowych.

X96 Air Android Box

VenBOX to profesjonalna hurtownia zajmującą się sprzedażą sprzętu RTV, AGD, Mini PC z OS Windows, Android, Ubuntu itp. dla handlu, usług, hotelarstwa oraz użytkowników domowych. Elektroniką zajmujemy się zawodowo od 1985 roku. Jesteśmy bezpośrednim importerem, co umożliwia nam zaoferowanie Państwu wiele specjalistycznych produktów w cenach hurtowych, a nawet niższych niż ceny hurtowe innych sprzedawców. Naszym najważniejszym celem jest zadowolenie Klienta!

PCG02 APO MeLE Mini PC

Oferuje wysokiej jakości produkty, posiadające innowacyjne rozwiązania oraz ciekawy i nowoczesny design. Skupiamy się nie tylko na jakości, ale również na funkcjonalności i użyteczności produktów przy zachowaniu wszystkich standardów. Dzięki temu oferujemy Państwu produkty z wysoką jakością i funkcjonalnością. Nasze produktu możemy podzielić na trzy grupy przeznaczenia dla: domu, biura i usług. Podział ten jest bardzo luźny, ponieważ ten sam mini komputer PC Stick PCG02 GLK z zainstalowanym Windowsem 10 PRO może być być wykorzystany w każdej z tych grup. To niepozorne urządzenie, o małych wymiarach, ciche i poręczne ma bardzo dobre parametry techniczne.

Netum NT-W2 barcode scanner Dla domu… Pośród produktów mających zastosowanie w domu należy wymienić również tunery do odbioru telewizji naziemnej czy TV BOX’y. Pośród tych modeli znajduje się Android Smart TV Box M8S Pro+ S905X, który działa w oparciu o system Android TV - płynne działanie i wysoka szybkość. Zaprojektowany by zamienić twój zwyczajny telewizor w telewizor inteligentny. Procesor Amlogic S905W, pamięć 2/16 GB zapewnia bardzo dobre osiągi, bezpieczeństwo oraz niezawodność, co składa się na niezwykle bogate doświadczenia użytkownika. Nie wspomnę o pozostałych parametrach technicznych, które przemawiają ja jego korzyść. Oferujemy również różnego rodzaju nagrywarki i rejestratory A/V. Mecool M8S PRO+ Android Box

Jeżeli planujesz ruszyć z usługami gastronomicznymi już dzisiaj pomyśl o wyposażeniu technicznym. Pomożemy Ci w wyborze wysokiej jakości produktów w niskiej cenie. Mając doświadczenie zdobyte dzięki długoletniej współpracy, może doradzić w wyborze odpowiednich urządzeń począwszy od terminali POS, skanerów, drukarek paragonów, kas fiskalnych.

Industrial fanless mini PC W sprzedaży mamy również mini PC przeznaczone dla przemysłu, sterowania taśmami produkcyjnym. Mały, wielkości pudełka ptasiego mleczka, zajmie niewiele miejsca a bardzo dobre parametry techniczne zaspokoją wymogi techniczne.

PDM08H mini HD media player Bardzo ważne są też przedmioty, o których nie wspomniałam do tej ,czyli o szeregu dostępnych modeli: konwerterów, spletterów, rozdzielaczy, przedłużaczy bezprzewodowych czy innych urządzęń pomocnych w obsłudze sprzętu elektronicznego. Służą one do łączenia urządzeń. Wszystkie są związane z elektroniką użytkową w domu i przemyśle. Dzięki Multimedialnemu odtwarzaczowi VenBOX ITV-PDM08H będziesz się cieszy z odtwarzania muzyki, filmów i zdjęć w domu, ale nie tylko. Urządzenia bardzo dobre spełnia role przy realizacji różnych projektów ewentowych.

Na zamieszczonych zdjęciach przedstawiono zaledwie kilka przedmiotów z całej naszej ofert, dlatego zapraszam do sklepu i zapoznania się z produktami. W przypadku pytań w sprawie urządzeń lub parametrów technicznych napisz do nas – dane do kontaktu znajdziesz na stronie.

Zaskocz najbliższych idealnym prezentem…

Produkty powiązane
Napisz do nas