Konfiguracja przycisków na pilocie (Button Mapper)

Każdy pilot, który otrzymujesz z dowolnym urządzeniem, jest zbudowany inaczej. Większość pilotów ma zakodowane przyciski programów, których nigdy nie użyjesz. Niektóre piloty mają również przyciski, których nie można używać.

Button Mapper umożliwia przypisywanie funkcji do przycisków. Możesz całkowicie wyłączyć przycisk lub wymusić na nim wykonywanie różnych funkcji w zależności od liczby naciśnięć.

Ponadto, jeśli przycisk na pilocie przestanie działać, możesz zmienić jego funkcjonalność na inny przycisk.

Button Mapper pozwala skonfigurować wszystkie główne przyciski na pilocie, ale główną cechą jest możliwość dodawania niestandardowych przycisków z dowolnego pilota.

Aplikacja działa jako usługa specjalistyczna. Może to być preinstalowana aplikacja lub określona funkcja systemu Android.

Aplikacja jest bezpłatna.

Nie dotykaj tych przycisków

Nie należy przeprogramowywać przycisku Asystenta Google. Ponieważ ich funkcjonalność jest sztywno zaprogramowana i nie działa żadna zmiana przypisania. Dodatkowo pilot może uruchomić wyszukiwanie głosowe.

Przycisk zasilania, przycisk D-pad i przyciski głośności są kluczowe dla Android TV.

Nie należy zmieniać też celu jednokrotnego naciśnięcia przycisków Home i Back – są one równie ważne.

 

Dostosuj te przyciski

Usługi wprowadzania przycisków, wyciszania i przesyłania strumieniowego są często fair play i można je łatwo przypisać do dowolnej aplikacji.